Sexy mama

Ten cudowny czas dziewięciomiesięcznego oczekiwania na przyjście na świat małego cudu, nie musi oznaczać zupełnego zatracania poczucia stylu. Współczesna moda została tak skomponowana, aby każda kobieta nawet w zaawansowanej ciąży mogła poczuć się jednocześnie wygodnie, modnie i seksownie.

www.efs.net.pl

Długie szerokie spódnice, ogrodniczki czy męskie stroje dawno spoczywają głęboko w szafie. Dzisiejsze przyszłe mamy coraz częściej sięgają po stroje z działu ciążowego, który w niczym nie przypomina „workowatych” ubrań.

Jedyny zarezerwowany dla typowej ciążowej mody element, to wszyty wysoki pas, do spodni czy spódnic, zapewniający komfort podczas ich noszenia. Spodnie o dopasowanych fasonach, obcisłe getry czy dżinsowe rurki, po co chować piękne nogi, kiedy tylko brzuch jest zaokrąglony.

A owe zaokrąglenie, jest równie ważnym elementem, który warto podkreślić. Niezwykle wygodne zwiewne tuniki, z lekkim odcięciem pod biustem delikatnie podkreślą nasz brzuszek.

Natomiast codzienne swetry, bawełniane sukienki, są niezwykle elastyczne i pięknie się ciągną. Nie trzeba sięgać po rozmiary XXL, kiedy w standardowym rozmiarze czujemy się o niebo lepiej.

odzież damska producent www.akademiamaratonu.pl