Kupuj z głową

Możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu i liczne promocje – czy może być coś piękniejszego? Nic dziwnego, że sklepy internetowe kuszą swoją ofertą nawet osoby, które na co dzień deklarują, że nie przepadają za robieniem zakupów. Decydując się na zakupy w sieci, trzeba jednak na siebie uważać.

Łatwość wydawania pieniędzy sprawia, że szybko można stracić głowę. Wielu ludzi uwielbia spacerować między sklepowymi alejkami, tylko po to, by zobaczyć, co aktualnie znajduje się w ofercie.

W internecie jest podobnie: często zaglądamy na strony sklepów internetowych tylko po to, by zobaczyć, co ciekawego można tam znaleźć. Często okazuje się, że sprzedawane przedmioty, choć niepotrzebne, są na tyle interesujące, że całkiem bezmyślnie je kupujemy.

Nie ma nic prostszego niż wydawanie pieniędzy przed jedno kliknięcie myszką. Jeśli wiesz, że masz słabość do zakupów, a większość wizyt na stronach sklepów kończy się nieplanowanym zakupem, postaraj się ograniczyć przeglądanie tego typu portali.

Wyruszaj na poszukiwania tylko wtedy, gdy wiesz, że planujesz zakup czegoś konkretnego. Dobrym rozwiązaniem jest też „odkładanie” zakupów na później – dodaj wybrany przedmiot do zakładek i wróć do niego następnego dnia.

Być może okaże się, że zakup nie jest już tak atrakcyjny jak dzień wcześniej.

Najlepsza wtyczka WordPress